Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

20.03.2019
Párty kluby, disco a nočný život vo Vodiciach

Nočný život vo Vodiciach je známy svojou pestrosťou.  Predstavíme Vám pár klubov, ktoré sa za posledných 10 rokov stali podľa nás  najlepším miestom pre nočný život v Chorvátsku. Vo Vodiciach sú 4 najznámejšie kluby – Hacienda, Ópium, Makina Exit a Hookah bar.

Hacienda

Nachádza sa približne 2 km od centra mesta Vodice. Klub radíme ako najväčší nočný klub, ktorý je široko známy aj za hranicami Chorvátska, pretože je aj open-air  a mnohí ho zaraďujú kvalitou medzi najlepšie kluby v Chovátsku (na úrovni klubov, ktoré sú na Zrće beach). Kapacita je až cez 2 000 ľudí. Do klubu sa môžete dostať autom alebo taxíkom, cesta z centra mesta vychádza na približne 7 EUR.

Ópium

Ópium je  nočný klub a nachádza sa úplne v centre mesta. Na začiatku to bol len koktail bar, ale dnes je to veľmi dobrý klub, ktorý je populárny vďaka veľmi dobrej lokalite. Môžete ho navštíviť aj počas dňa a dať si kávičku, ale lepšie čaro má v noci.

Makina Exit

Makina Exit nájdete hneď vedľa klubu Ópium, takže ak Vás neočarí jeden, môžete sa rýchlo presunúť do toho druhého. Spolu s Haciendou sú to dva najväčšie kluby vo Vodiciach. Makina Exit je obľúbený najmä preto, že každý večer je iný. Iný DJ, iný program .. Počas dňa je tiež otvorený, ale len Makina bar.

 

Počas leta okrem týchto klubov sú rôzne koncerty aj na námestí alebo v neďalekom parku, kde nájdete rôznorodý program pre každú vekovú kategóriu.

Ähnliche AngeboteKönnte von Interesse sein...

Naša rodáčka žijúca vo Vodiciach natočila dynamické video
22.04.2020
Najdôležitejšie o domácom roomingu v Chorvátsku
06.07.2019
Vybrali sme pre Vás niekoľko tipov, ktoré dobroty by ste mali vyskúšať
06.07.2019
Čo by ste mali zbaliť a čo už skutočne nie je treba na Vašej ceste do Chorvátska
22.05.2019