Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Slobodné stravovanie
so stravou či bez stravy - rozhodnite sa sami

Stravovanie

Stravovanie individuálne

Pre tých, ktorí sa chcú stravovať individuálne, odporúčame nákup regionálnych potravín. Už dávno neplatí to, že je výhodnejšie si nakúpiť potraviny u nás a do Chorvátska potraviny doviezť. Ceny sú rovnaké a kvalita regionálnych potravín často krát oveľa vyššia.

Raňajky: potraviny či pekárničky na každom rohu. Odporúčame Slanač - nájdete iba v chorvátsku, obľúbené pečivo všetkých turistov (biele pečivo, jemne nasladlé (ako vianočka) so syrom na vrchu.

Vynikajúce chorvátske maslo, smotanové nátierky, jogurtové nápoje alebo odporúčame figový či šípkový džem.

Obed: Rýchly obed: poväčšine môžete zabezpečiť na pláži, v bufete, kde ponúkajú hranolky, zapekané bagetky, palacinky, hot dog (káva, pivo, voda), alebo kúsok (smer mesto, 200m) sú bufety, kde si môžete kúpiť teplé varené jedlo.

Reštaurácia: Ďalšou možnosťou je stravovanie sa v reštaurácií, pričom v okolí sa nachádza veľa reštaurácií, v ktorých ponúkajú "ručak" - obed ako menu v hodnote 45 KN, čo je približne 6 eur. V cene máte čerstvý šalát a veľkú porciu hlavného jedla, ktoré varia vždy čerstvé.

Večera: na večeru Vám určite odporúčame grilovanie, toto neodmysliteľne patrí k dovolenke. Grilovaná pleskavica, alebo čevapi s ajvarom a zeleninou - odporúčame. Nájdete v každých potravinách pripravené, že len položíte na gril. Ajvar je ich špecialita, ktorá sa k mäsu perfektne hodí.

Ak máte chuť na čerstvé ryby, tak ráno si môžete zájsť na miestny trh a tam si nakúpite čerstvé ryby, či domáce ovocie, zeleninu. Ryby odporúčame len naložiť do soli a poprekladať plátkami masla, nechať v alobale a večer hodiť na gril k tomu biele víno.

Stravovanie v hoteli Imperial

Pokiaľ by ste radi využili hotelové stravovanie, máte možnosť využiť polpenziu či plnú penziu vo vedľajšom hoteli Imperial.

Sie sagten über unsČo si o ubytovaní vo Vodicehome myslia naši hostia. Skutočné reakcie, skutoční hostia s ich pozitívami aj negatívami.

Sme radi, že tento úspešný projekt pre ženy sme mohli ubytovať práve vo Vodicehome
07.03.2019
Tu nájdete 22 hodnotení naších apartmánov od hostí, ktorí boli u nás ubytovaní prostredníctvom portálu Booking.com
22.02.2019
Nauč sa pár fráz po chorvátsky a môžeš sa cítiť vo Chorvátsku ešte domáckejšie
23.01.2019
Dve rodinky s deťmi, domček č. 68
13.03.2018