Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

22.02.2019
Apartmány vo Vodiciach na Bookingu

Čo sa im najviac páči a čo nepáči:

  • Najviac označení našich apartmánov vo Vodiciach bolo s prívlastkom: "Skutočne výnimočné"
  • Veľmi ocenovaná je terasa, ktorá je súčasťou každého domu
  • Sme radi, že hostia oceňujú to, čo sa nám osobne najviac páči: pokojné a tiché ubytovanie na dovolenke a aj napriek tomu blízkosť na pláž, či do mesta, kde je rušný život
  • Ženské pohlavie veľmi ocení vybavenie domácnosti: tablety do umývačky, prášok do pračky, lekárnička, prostriedky proti hmyzu, sviečky, knihy na čítanie, hry na hranie, postieľka, kočiar, stolička pre deti.
  • Hostia oceňovali aj možnosti, kam všade môžu z tohto miesta vyraziť a čo môžu vidieť s deťmi, hlavne národné parky Chorvátska v blízkosti

Čo treba vylepšiť?

Počas pobytu sa samozrejme môžu vyskytnúť nepredvídané okolnosti: raz sa stalo, že nešli nemecké programy na TV, alebo že naša chyžná nechala vrecko s odpadkami pri jednom z domčekov. Chápeme tieto nedostatky a pracujeme na prevencii. 

Jeden hosť nám napísal, že sa mu zdali priestory v dome č. 69 stiesnené. Ide o mobilné domčeky, takže spálne sú skutočne robené priestorovo iba na prespanie. Mobilné domy majú tú výhodu, že môžu byť umiestnené skutočne blízko mora. Ak hľadáte veľké izby na spanie, tak mobilné domy nie sú pre Vás. Na celodenné užívanie si domy sú ideálne práve naše terasy, ktoré sú zariadené veľmi originálne a dajú Vám všetko čo potrebujete. Všetko sme tvorili pre seba a pre svoje 3 deti a to si povieme, že sme nároční. 

Jozef a Petra z Vodicehome

Ak by ste chceli tento rok dovolenku v Chorvátsku pre svoju rodinu skutočne blízko pláže, napíšte nám:

Nezáväzná ponuka

Datum von
Nächte
Personen

Ähnliche AngeboteKönnte von Interesse sein...

Sme radi, že tento úspešný projekt pre ženy sme mohli ubytovať práve vo Vodicehome
07.03.2019
Nauč sa pár fráz po chorvátsky a môžeš sa cítiť vo Chorvátsku ešte domáckejšie
23.01.2019
Dve rodinky s deťmi, domček č. 68
13.03.2018
Rodinka, ktorá trávila svoju dovolenku v domčeku č.68
09.03.2018