Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

01.03.2018
Dovolenka Vodice na zamilovanie

Od nás veľká spokojnosť. Dovolenka ako stvorená pre rodinu s deťmi (aj pre veľkú rodinku ako nás 6-člennú) v modernom komfortnom domčeku piamo pri jadranskom mori. Domček so všetkým vybavením od umyvačky na riad po práčku a televízor so slovenskými programami.Totálny luxus. Útulne izbičky uvítali nielen naše deti, ale aj my v plnom súkromí. Čerešnička domčeka je veľká, krásna terasa na spoločné chvíle a teplé večere s prímorskym vánkom.

Vodice - mestečko, v ktorom sa nestratíš,len pár minút od domčeka.Mestská pláž plná života ponúka od zábavnych atrakcií pre deti s prírodnou plážou pre najmenších až po plno kaviarni pre nás rodičov s lahodnými nápojmi na osvieženie.

Romantické Vodice nás očarili svojími talianskými kamennými uličkami so zelenými okenicami s prístavom lodí ,výbornými reštauráciami s domácimi špecialitami a sladkou zmrzlinou. Maminky si prídu na svoje pri shopingu .

Najväčší zážitok s dovolenky mali naše deťúrence na výlete s loďou a kúpani sa v šírom mori.

Dovolenka na zamilovanie.

Ähnliche AngeboteKönnte von Interesse sein...

Sme radi, že tento úspešný projekt pre ženy sme mohli ubytovať práve vo Vodicehome
07.03.2019
Tu nájdete 22 hodnotení naších apartmánov od hostí, ktorí boli u nás ubytovaní prostredníctvom portálu Booking.com
22.02.2019
Nauč sa pár fráz po chorvátsky a môžeš sa cítiť vo Chorvátsku ešte domáckejšie
23.01.2019
Dve rodinky s deťmi, domček č. 68
13.03.2018